Medlemslista

Ibland behöver vi nå varandra – till exempel om man blir försenad och riskerar att förseningen kan drabba nästa bilbokare. Maila till vintervikenbil@gmail.com om du har nya kontaktuppgifter.


Gösta & Ulla Ask

  • 08–18 48 89 (Bostad)
  • 070–517 48 89 (Gösta)
  • 070–254 09 05 (Ulla)

gosta.ask@gmail.com

ulla@askg.se


Nora Björklund

076–775 67 89

nora.bjorklund@gmail.com


Ted Eriksson och Karolina Bergström

073–980 19 36

ted.hej@gmail.com


Johannes Ernstberger

Hövdingagatan 23

0762–62 77 39

ernstberger.johannes@gmail.com


Love Fröberg

076–164 75 00

lovefroberg@gmail.com


Jan-Åke Fält

070–291 67 69

janakefalt@outlook.com


Mats & Ingrid Hellström

  • Mats mobil: 0703–59 36 42
  • hem: 08–19 69 05
  • Mats arbete: 08–517 736 77

mats@ingridjonsson.se


Rolf Holmkvist och Carin Osterman

  • Rolf 070–536 76 95
  • Carin 073–29 90 94

holmkvist.rolf@hotmail.se

Selmedalsringen 12


Anna-Lena Larsson-Lönnqvist

0730-98 45 73

larssonannalena@hotmail.com


Anna Leijonhielm



Lotta Leon



Lars-Åke Lidström & Ylva Lidström Lipkin

  • Ylva mob 073–150 65 53
  • LÅ mob 072–726 54 77

ylva@lidstrom.info

la@lidstrom.info


Tonya Lilburn

073–806 01 18

tonyalilburn@yahoo.com


Alf Lindgren

0762–88 39 70

alf.lindgren@ownit.nu


Elna Nord och Kristoffer Gunnartz

  • 070–750 63 15
  • 073–680 95 87

elnanord@icloud.com

mail@kristoffergunnartz.com


Love Nordenmark



Daniel Riddersjö

0706–74 41 00

daniel.riddersjo@rocketmail.com


Kimmy Samuelsson

072–701 01 55

kimmy@kitsor.se 


Katja Seitajoki



Lotta Sima

070–939 39 06

lotta.sima@gmail.com 


Fredrik Sjöholm

070–797 83 50

sjoholm.fredrik@gmail.com 


Isak Svensson



Johanna Strauss



Jonas Söderström

0760–47 58 47

jonas@kornet.nu 


Anna Velander Gisslén

0708–95 65 20

anna@vmg.nu